Armas elupaik linnaelu mugavustega!

Aedlinna rohelus 

M25 on rahulik oaas keset suurlinna – õnnelik ja turvaline piirkond, kus tunned ka saginat täis päeval end mõnusas koduses vaikuses. See on suurepärane valik neile, kes soovivad elada pealinna ühes eelistatumas Lilleküla asumis. Rahulikus ja rohelises kõrvaltänavas asuv kortermaja  pakub sooja kodutunnet ja turvalist privaatsust. Pisipõnnidel on hubases hoovinurgas ka oma mänguväljak.

Kolme- ja viiekorruselises korterelamus valmivad stiilsed ja mugavad 1-4-toalised korterid, millest enamikel on kauni vaatega rõdu või siseõue päikeseterrass. Panipaik ja parklakoht on maa-aluses parklas või esimesel korrusel. Majas on lift, mis ühendab kõiki korruseid alates parklast. Maja energiaklass on B. Kortermaja valmib novembris 2022.

Lastesõbralik piirkond 

Siinne piirkond on ideaalne noortele peredele, kes hindavad turvalist ja rahulikku keskkonda, kuid samas peavad oluliseks südalinna lähedust.  Ümbruskonnas asub lai valik erinevaid koole, lasteaedu ning huvikoole. Ka kesklinna koolid on mugavalt vaid lühikese ühistranspordisõidu kaugusel.

Mõnusa jalutuskäigu kaugusel asub unikaalne Löwenruh Park, mis pakub avastamisrõõmu igal külastuskorral. Siin on nii ajalooliselt säilinud  mitmekesine loodus. Toimuvad põnevad laadad, festivalid, tervisespordiüritused ning suviti tasuta kontserdid. Pargis asub 14 vaatluspunktiga õpperada ning mänguväljak.

Pere kõige väiksemad veedavad rõõmuga aega Räägu mänguväljakul, kus on ohtralt ronimisvõimalusi ja karusselle, millel keerelda. Park meelitab miljööväärtusliku elukeskkonnaga – siin on säilinud kõrghaljastusega mõnus puhkeala, mis pakub turvalist ja mugavat ajaveetmise võimalust.

Aktiivne eluviis 

Sportimisvõimalusi leiab piirkonnas mitmeid. Kristiine spordihallis saab mängida korvpalli, võrkpalli, jalgpalli, käsipalli, saalihokit ning tennist. Ronimiseks on loodud  kunstlik kaljusein ning olemas on ka väike bassein.

Linnaosa pakub kepikõnnitreeninguid ja jalgratturikoolitusi noortele, samuti  asuvad ümbruskonnas mitmed välijõusaalid.

Löwenruhi pargist leiab petangiväljaku ning võimaluse mängida lauatennist. Piirkonnas arendatakse aktiivselt kergliiklus- ja jalgrattateid, mis toovad igal aastal üha rohkem inimesi ratastega liikuma ning teevad linnas liiklemise lihtsaks ja mugavaks.

Kõik käeulatuses

Tänu heale ühistranspordi ühendusele jõuab mugavalt ja kiirelt liikuma igas suunas. Vahetus läheduses asuvad bussi- ja trolli peatused. Pere noorimad saavad juba varakult iseseisvusega harjuda ja turvaliselt kooli, kodu ning trenni vahel liigelda. Lasteaedade ja treeningsaalide lähedus soosib jalgsi ja jalgrattaga liiklemist ning tervislikke eluviise.

Kaubanduskeskuseid asub naabruskonnas lausa kolm – Kristiine, Mustamäe ja Magistrali keskus, kus leidub poode, söögikohti ning meelelahutust igale maitsele. Igapäevased ostud saab kiiresti teha suure valikuga Marienthali Selverist ning Sõpruse Rimist.

Pidevalt arenevas piirkonnas pakuvad gurmee-elamusi ja rõõmu  ümbruskonnas paiknevad söögikohad ning hiliseid klubiüritusi, mis lõõgastavad ning lisavad päevadesse värve. Ootamatute külaliste tarbeks leiab kiiresti midagi magusat lauale Pihlaka Kondiitrist.

Hinnatud arendaja

Pikaajalise elukondliku kinnisvara arenduskogemusega ehitusettevõte AS Oma Ehitaja on rajanud uue kodu sadadele rahulolevatele peredele.

Oleme loonud paindliku ja areneva struktuuri, mis suudab oma kliente teenindades tegutseda kiiresti ja täpselt. Meie kaubamärgiks on kvaliteet, kliendile orienteeritus ning usaldusväärsus. Aastate jooksul on meist saanud juhtivad eksperdid kinnisvara – ning projektiarenduses. Kinnisvaraarenduses teeme ise kõik vajaliku alates kruntide detailplaneerimisest kuni müügi – ja garantiiteeninduseni. Arvestame alati oma klientide, meeskonna ja keskkonna huvide ning vajadustega, seda olenemata kerkiva hoone eripärast või eesmärgist. 

Kõik meie teostatud projektid on detailideni läbi mõeldud, et  lisada linnaruumi uusi põnevaid lahendusi, mis oleksid ajas kestvad, funktsionaalsed ning harmoneeruksid ümbruskonnaga. Tutvu kõigi meie töödega lähemalt SIIN

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.